SarayNasir.ir
  • inter4-ir-3
  • css image gallery
  • inter4-ir-2
1 2 3

خبر های ما

اخبار از موضوعات جدید

ربنا به همراه ترجمه + دانلود با صداي استاد شجريان

زمان ارسال : 7 خرداد 1396 03:03 موضوعات : خبر های ما
ربنا لاتزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا و هب لنا من لدنک رحمه انک انت الوهاب .
ترجمه:
بارالها ، دل های ما را به باطل میل مده پس از آنکه به حق هدایت فرمودی ، و به ما از لطف خویش اجر کامل عطا فرما که همانا تویی بخشنده بی عوض و منت .
 
انه کان فریق من عبادی یقولون ربنا ءامنا فاغفرلنا وارحمنا و انت خیر الرحمین .
ترجمه:
زیرا شمایید که چون طایفه ای از بندگان صالح من روی به من آورده و عرض می کردند بارالها ما به تو ایمان آوردیم ، تو از گناهان ما درگذر و در حق ما لطف و مهربانی فرما که تو بهترین مهربانان هستی .
 
اذ اول الفتیه ال الکهف فقالوا ربنا ءاتنا من لدنک رحمه و هیی لنا من امرنا رشدا.
ترجمه:
آنگاه‌ که آن جوانان کهف ( از بیم دشمن ) در غار کوه پنهان شدند از درگاه خدا مسئلت کردند بارالها تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی عطا فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .
 
و لما برزوا لجالوت و جنوده قالو ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکفرین .
ترجمه:
چون آنها در میدان مبارزه جالوت و لشکریان او آمدند از خدا خواستند که بار پروردگارا به ما صبر و استواری بخش و ما را ثابت قدم دار و ما را بر شکست کافران یاری فرما .
 
 
ب/ع
 

تولد بجه ها

زمان ارسال : 21 بهمن 1393 10:49 موضوعات : خبر های ما

در روز پنج شنبه مورخه 16/11/93 برای چهار تن از فرزندانی که در بهمن و اسفند بدنیا آمده بودند ، توسط خانواده آقای امیر مظفری و همسرشان در مکان کارخانه چای مظفر با شرکت مربیان و کارکنان سرای نصیر برگزار شد که خیلی به همه خوش گذشت و هدایایی به فرزندان اهدا شد .

مسابقه فوتسال

زمان ارسال : 21 بهمن 1393 10:38 نظرات : 0 موضوعات : خبر های ما بازدید ها : 543

به مناسبت ایام دهه فجر مسابقه فوتسال بین دانش آموزان دبستان سعدی رودبنه و فرزندان خانه سرای نصیر در روز سه شنبه 14/11/93 برگزار  گردید . در این مسابقه که با همکاری معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه رودبنه برگزار شده بود جمعی از کارکنان سرای نصیر و

فرزندان سرای نصیر بر مزار دکتر معین

زمان ارسال : 12 بهمن 1393 10:49 نظرات : 0 موضوعات : خبر های ما بازدید ها : 441

در مورخه 15/10/93بنا به دعوت خانواده مرحوم دکتر معین ، فرزندان سرا همراه مربیان بر مزار دکتر واقع در شهرستان آستانه اشرفیه حاضر شدند و بر مزار آن مرحوم ادای احترام نمودند . در این مجلس ابتدا سرکار خانم « دکتر مهدخت معین » دختر بزرگوار دکتر

دیدار کارکنان مدارس سماء از موسسه

زمان ارسال : 20 دی 1393 11:35 موضوعات : خبر های ما

در روز پنجشنبه مورخه 18/10/93 راس ساعت 12/30 مدیر محترم دانشگاه سماء شهرستان لاهیجان و کارکنان مدارس سماء از خانه خیریه سرای نصیر  بازدید نمودند .

در این دیدار آقای تمیزکار مدیر دانشگاه سماء ضمن تشکر از آقای صلواتیان موسس این مرکز در آستانه روز اخلاق و مهرورزی و میلاد با سعادت پیامبر اکرم بهترین کار مجموعه خود را بازدید از این مرکز و دیدار با فرزندان سرای نصیر عنوان نمودند. و در پایان از طرف ذانشگاه سماء هدایایی به فرزتدان اهداء نمودند.

      صفحات: برو به صفحه 6 5 4 3 2 1
نام کاربری :
رمز عبور :

اخبار

آشنایی با خانه خیریه کودک و نوجوان سرای نصیر

بنیانگذار

موسسه سرای نصیر لاهیجان در سال 1381 به دست پدر و مادری خیر و نیکوکار لاهیجانی که بعد از تصادف فرزند دلبندشان سید نصیر که دانشجو بود و جان به جان آفرین تسلیم نمود ، این بنا را تاسیس نمودند؛ آقای سید مهدی صلواتیان بنیانگذار سرای نصیر و همسرشان خانم رقیه اسماعیلی قدسی پدر و مادر آن جوان در فراق عزیز از دست رفته شان این مؤسسه خیریه را بنا نهادند که هم اکنون زیر نظر سازمان بهزیستی اداره میشود

خانه خیریه سرای نصیر

آشنایی با خانه خیریه کودک و نوجوان سرای نصیر

چگونه سرای نصیر کمکم می کند؟

چگونه می توانم در امور خیریه با سرای نصیر همکاری کنم.

نظر سنجی

چگونه از فعالیت سایت اطلاع پیدا کردید؟
تعداد نظرات داده شده: 65
  • جستجو در اینترنت
  • موسسه
  • اطلاعات مردمی
فقط یک پاسخ میتوانید بدهید

پیوندها

موضوعات

پیوندها